CZ Telefon Nano-audit +420 721 881 703

CZ - BRNO - Senior účetní

Společnost NANO - AUDIT poskytuje kompletní zpracování personální agendy a mezd, vedení účetnictví, daňové poradenství a audit pro menší a středně velké podniky. Na trhu působíme od roku 2016 a momentálně rozšiřujeme náš tým v Brně.

Náplň práce:

  • Kompletní starost o svěřené portfolio klientů
  • Vedení příslušné evidence a záznamů v souladu s vnitřními (interními) předpisy účetních jednotek
  • Zpracování, kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
  • Zajišťování fakturace účetních jednotek
  • Účtování účetních operací v rámci finančního účetnictví (provádění účetních zápisů do účetních knih)
  • Provádění pravidelných měsíčních kontrol ve finančním účetnictví
  • Spolupráce při inventarizaci majetku a závazků
  • Příprava přiznání k DPH, kontrolního a souhrnného hlášení

Co od Vás očekáváme:

  • Praxi v oboru 5 let
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru
  • Široký rozhled v oblasti účetnictví a základní orientaci v oblasti daní
  • Znalost MS Excel
  • Komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých dlouhodobých i krátkodobých projektech pro lokální i zahraniční firmy
  • Získání znalostí v nejrůznějších oblastech (účetnictví, daně, legislativa, obchod, práce s daty, nastavení firemních procesů v korporacích, procure to pay)
  • Práci v příjemném kolektivu v moderním pracovním prostředí. Můžete se těšit na přátelskou firemní kulturu
  • Flexibilní pracovní dobu

Momentálně hledáme kolegy do našeho týmu v kanceláři na Olomoucké. Dostanete se k nám snadno trolejbusem 31 a 33 z hlavního nádraží (11 minut), případně autem s dobrými parkovacími možnostmi. Nástup je možný ihned nebo dohodou. Za Váš případný zájem děkujeme a těšíme se na Váš životopis.

Zaujala vás tato pozice?

Těšíme se na spolupráci

Napište nám

Napište nám